0 800 307 555
0 800 307 555

Новий iPhone 5 з'явиться в Україні у жовтні і буде коштувати майже 8 тис. грн


Новий iPhone 5 з'явиться в Україні у жовтні і буде коштувати майже 8 тис. грн

Новий офіційно ввезений та сертифікований смартфон iPhone 5 компанії Apple з'явиться в Україні в жовтні. Про це повідомили в прес-службі мережі "Цитрус".

При цьому ціна на базову 16 Гб модель складе 7999 грн. У зв'язку з попитом на iPhone 5, що перевищує очікування, першими його зможуть купити тільки ті, хто оформив попереднє замовлення.

Вартість решти моделей, а також точна дата продажів буде названа після презентації Apple, яка відбудеться в США в середу 12 вересня.

В Україні мережа "Цитрус" традиційно проводить програми з прийому замовлень на новинки гаджетів до появи їх у продажу. Подібна практика вже була реалізована до виходу нового iPhone 4S і iPad рік тому, коли клієнти, що оформили попереднє замовлення, змогли першими придбати офіційно ввезений та сертифікований iPhone 4S, IMEI яких в білому списку Укрчастотнагляду.

У компанії нагадали, що з першими відвантаженнями iPhone 4S в США, звичайним явищем в Україні стала активізація "сірих" інтернет-магазинів, що привозять перші партії нелегально ввезених iPhone 4S в валізах. Вартість таких пристроїв в перші дні знаходилася в межах 10 000 грн - 15 000 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:УНІАН
Опитування
В Контексті Finance.ua