0 800 307 555
0 800 307 555

Земельний банк створювати не будуть - ВР


Земельний банк створювати не будуть - ВР

Верховна Рада скасувала схвалення у другому читанні і в цілому законопроекту №10043 про створення Державного земельного банку.

За відповідний проект постанови №10043-П проголосувало 297 депутатів за 226 мінімально необхідних.

Відповідний проект постанови був внесений депутатами від фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Іваном Кириленком, Сергієм Сасом і заступником голови Ради Миколою Томенком.

Депутати мотивували свою ініціативу тим, що під час розгляду Радою даного законопроекту 21 червня було допущено порушення Конституції і регламенту в частині процедури розгляду.

Зокрема, в постанові зазначається, що при підготовці до другого читання законопроекту №10043 депутатами були запропоновані поправки, що стосуються питань передачі Кабінетом Міністрів земельних ділянок в статутний капітал Земельного банку, які суперечать приписам статей 19 і 120 Конституції та статті 116 регламенту Ради (невідповідність поправки предмету правового регулювання цього законопроекту).

Як повідомляло агентство, 7 липня Кабінет Міністрів затвердив порядок створення Земельного банку зі статутним капіталом 120 млн гривень.

У квітні Рада виділила 120 млн гривень у 2012 році на створення Земельного банку. Кабмін доручив Міністерству аграрної політики і продовольства та Національному банку (за згодою) створити Державний земельний банк у грудні 2011 року, проте до цих пір він не був створений.

Існування Земельного банку передбачається ухваленим у першому читанні законопроектом "Про ринок землі" №9001-д.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua