0 800 307 555
0 800 307 555

Один з муніципалітетів Каталонії оголосив про свою незалежність


Один з муніципалітетів Каталонії оголосив про свою незалежність

Законодавці каталонського муніципалітету Сан-Педро-де-Торельо оголосили про незалежність своєї території від центрального уряду Іспанії.

Місцеві депутати ухвалили напередодні проект резолюції про "вільну каталонську територію". Крім того, вони закликали парламент Каталонії протягом двох місяців одноголосно схвалити резолюцію про національний суверенітет цього автономного співтовариства і провести референдум з цього питання.

Автори тексту резолюції запропонували парламенту Каталонії негайно створити власне міністерство фінансів і національний банк, податкове управління, а також міністерство юстиції. Крім того, вони закликали оголосити всьому міжнародному співтовариству про початок процесу відділення Каталонії від Іспанії.

Законодавці також запропонували парламенту Каталонії скасувати закони і судові рішення, що обмежують використання каталонської мови в суспільному та науковому житті Каталонії, зобов'язати поліцейських і солдатів Іспанії попередньо зв'язуватися з каталонською владою до виконання операції на території Каталонії, а також просити заступництва у міжнародних організацій.

Нагадаємо, що Сан-Педро-де-Торельо - муніципалітет в Іспанії, входить у провінцію Барселона в складі Каталонії. Муніципалітет знаходиться у складі району Осона, займає площу 55,1 кв м. За даними 2010 року, населення складає 2417 осіб.

Ще в грудні 2009 року в Каталонії пройшов неофіційний референдум про незалежність автономії. З'ясувалося, що 94,7% каталонців виступають за відділення від Іспанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:lb.ua
Опитування
В Контексті Finance.ua