0 800 307 555
0 800 307 555

Україна перестрибнула на 9 позицій вгору у рейтингу конкурентоспроможності країн


Україна перестрибнула на 9 позицій вгору у рейтингу конкурентоспроможності країн

Україна посіла 73-є місце в підсумковому рейтингу конкурентоспроможності країн, оприлюдненому Світовим економічним форумом. Таким чином, наша країна за рік піднялася на дев'ять позицій.

Як повідомляє радіо "Свобода", на пострадянському просторі Україна, як і раніше, відстає від Казахстану і Росії, які в цьому звіті зайняли, відповідно, 51-е і 67-е місця. При цьому Казахстан за рік перемістився в цьому рейтингу на 21 позицію вгору, тоді як Росія - на одну позицію вниз.

У той же час, четвертий рік поспіль рейтинг очолює Швейцарія. Сингапур залишається на другій позиції, на третій - Фінляндія, яка в рейтингу обігнала Швецію. Ці та інші країни Північної і Західної Європи домінують у першій десятці: Нідерланди посідають п'яте місце, Німеччина - шосте, Великобританія - восьме. У США сьоме місце, а Гонконг і Японія - на дев'ятому та десятому, відповідно.

Всього в рейтингу 144 країни. Визначаючи конкурентоспроможність як набір інститутів, політичних заходів і факторів, що впливають на рівень продуктивності країни, Світовий економічний форум розраховує рейтинг на основі комбінації загальнодоступних і власних спеціалізованих даних за 12 вимірами - складовими конкурентоспроможності, які разом є всеосяжною оцінкою конкурентоспроможності економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:УНІАН
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua