0 800 307 555
0 800 307 555

Рентабельність європейських банків залишається під пресингом кризи


Рентабельність європейських банків залишається під пресингом кризи

Показник рентабельності компаній європейського банківського сектора продовжить залишатися під пресингом боргової кризи в регіоні, в результаті якого спостерігається спад клієнтської активності, а також на тлі посилення конкуренції, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на заяву Юргена Фішена, який є одним з двох головних виконавчих директорів Deutsche Bank AG.

Тиск на показник рентабельності та вимоги до достатності капіталу "тепер є нормальними речами", сказав Ю.Фішен на банківській конференції, організованій Handelsblatt.

"Майбутнє банківського сектора не може будуватися за рахунок очікувань різкого зростання можливостей щодо вирішення проблем у короткостроковій перспективі. Ми наполегливо рекомендували б розраховувати на вперту волатильність в найближчі роки", - сказав він.

Боргова криза в Європі змусила європейські банки переглянути свою діяльність на внутрішньому ринку.

"З одного боку, банки стоять окремо від ф'ючерсних ринків, на яких спостерігається зростання. З іншого - судячи з параметрів ризиків, концентрація на внутрішньому ринку є дуже ризикованою моделлю, так як знижується диверсифікація ризиків", - додав голова Deutsche Bank.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua