0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін дає на реконструкцію Українського дому 290 млн грн


Кабмін дає на реконструкцію Українського дому 290 млн грн

Кабінет Міністрів затвердив проект реконструкції будівлі "Національний центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" на вул. Хрещатик, 2 у Києві із загальною кошторисною вартістю 290,148 млн гривень.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №626 від 27 серпня.

Проект, розроблений державним підприємством "Науково-дослідний і проектний інститут містобудування" та рекомендований до затвердження держпідприємством "Укрдержбудекспертиза", був представлений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Реконструкція передбачає 3 пускові комплекси, будівництво першого з яких оцінюється в 52,701 млн гривень, другого - в 192,99 млн гривень і третього - 44,457 млн гривень. Реконструкція, зокрема, буде передбачати облаштування підземного паркінгу на 76 машино-місць.

Згідно з документом, тривалість реконструкції "Українського дому" складе 18 місяців. Як повідомляло агентство, будівля "Українського дому" стала відомою завдяки тому, що в липні - серпні біля неї проводили акції противники закону про мовну політику і представники опозиційних партій.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua