0 800 307 555
0 800 307 555

"Укрзалізниця" знизить вартість квитків


"Укрзалізниця" знизить вартість квитків

З 1 вересня вступив у дію календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду в пасажирських поїздах - 1,02, який діятиме до 30 вересня. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

У повідомленні зазначено, що таким чином зменшено вартість проїзду в пасажирських поїздах (в літній період діяв коефіцієнт 1,07).

Під зазначену індексацію підпадають квитки на всі категорії вагонів (СВ, купейні, плацкартні, загальні, в перший, другий і третій класи швидкісних поїздів), крім приміських поїздів.

Крім того, величина вартості квитка на плацкарти коригується на коефіцієнти за календарними періодами і днями тижня. Так, на четвер і суботу встановлено зниження вартості проїзду на 10% від базової вартості, а на п'ятницю і неділю - підвищення на 10%.

При оформленні квитка на електропоїзди Інтерсіті (+) в напрямку "туди і назад" застосовується знижка у розмірі 10% від вартості проїзду.

З 1 жовтня по 24 грудня буде застосовуватися коефіцієнт індексації 0,93.

Також на ціну квитка буде впливати і день тижня, в який пасажир починає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім електричок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Діло
Опитування
В Контексті Finance.ua