0 800 307 555
0 800 307 555

Великобританія ускладнила правила отримання віз іноземними студентами: кожен 3-й отримає відмову


Великобританія ускладнила правила отримання віз іноземними студентами: кожен 3-й отримає відмову

Міністр у справах імміграції британського уряду Деміан Грін оголосив про нове посилювання в правилах видачі учнівських віз. З 30 липня всі іноземці з країн не членів ЄС, які хочуть вчитися в Об’єднаному Королівстві, повинні будуть пройти співбесіду в посольстві.

Як пише Guardian, на інтерв'ю майбутні студенти повинні будуть довести, що вони дійсно володіють англійською мовою в тій мірі, яка дозволить їм навчатися в британському вузі. Крім того, студента будуть більш детально розпитувати про те, які плани у нього після навчання в Британії, цікавитися його фінансовою ситуацією.

Новий захід, на думку чиновників, покликаний скоротити потік в країну псевдостудентів, які використовують різні освітні програми тільки для того, щоб в'їхати в країну. За словами Деміана Гріна, відмову у візі отримають ті, які викличуть підозру в міграційних (а не навчальних) намірах, а також ті, хто нададуть в посольство недостовірні дані, або просто не з'являться на співбесіду.

Але навіть якщо кандидат і отримає візу в посольстві, це ще зовсім не означає, що всі проблеми закінчилися. Чиновники мають намір значно розширити права прикордонників, які за наявності підозр отримають можливість відмовляти в праві в'їзду кандидатам прямо на кордоні.

Тестовий період впровадження нових правил показав, що відмову у візі отримують близько 30% кандидатів. Здебільшого це громадяни Індії, Бангладеш і Бірми.

З моменту введення нових правил 30 липня, очікується, що до кінця року пройде від 10 тисяч до 14 тисяч співбесід. Враховуючи статистику, приблизно 5 тисяч кандидатів отримають відмову.

Це вже далеко не перше ускладнення для тих, хто хоче навчатися в Британії, яке вводить уряд консерваторів, що прийшов до влади в травні 2010 року. Однією з передвиборних обіцянок прем'єра Девіда Кемерона було скоротити міграцію з сотень тисяч до кількох десятків тисяч осіб на рік.

Після цього в Об’єднаному Королівстві були введені ліміти на деякі категорії віз, що викликало критику з боку представників вузів. Вони попередили владу, що подібні заходи можуть призвести до зниження популярності британської освіти, але ж іноземці приносять університетам і державній скарбниці величезні гроші.

Одним з останніх британських нововведень було введення обов'язкової перевірки на туберкульоз всіх претендентів на візу, які планують залишитися в Об’єднаному Королівстві більше шести місяців.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Euromag.ru
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua