0 800 307 555
0 800 307 555

У Парижі з'явиться квартал без автомобілів і з сонячними батареями

595
У французькій столиці біля паризького вокзалу Gare De Rungis зведуть перший екоквартал.
Як повідомляється, автор планує створити унікальний ділянку, в якій буде зведено до мінімуму електроспоживання, а доступ автомобілів буде повністю закритий.
Перший екоквартал в Парижі міська влада планує ввести в експлуатацію в 2014 році. Розроблений ще в 2004 році проект міського облаштування місцевості, дає початок цілій серії екологічних кварталів Парижа, пише Euromag.
Архітектор Бруно Фортьє планує забезпечити на площі 3,8 га між парком Монсурі і площею Італії скорочення споживання електроенергії, обмежений доступ для автомобілів, нові шляхи, що з'єднують вокзал і бульвар Келлерман і систему збору дощової води.
Згідно з планом, "живитися" будівлі будуть сонячною енергією, перетворюваною за допомогою встановлених сонячних батарей.
Архітектор Вінні Маас зведе в новому кварталі першу в Парижі будівлю для офісів ВВС, яка прийме на роботу близько 900 співробітників на площі 19 000 кв. м. За задумом архітектора, в самому центрі будівля буде порожньою. Візуально буде здаватися, що в ній пророблена діра. У цій "дірі" розташується патіо, в якому можна буде подихати свіжим повітрям і насолодитися сонячним світлом.
Планується, що замість автомобілів по кварталу будуть циркулювати трамваї. Значне місце на дорозі також буде відведено велосипедистам. Великого автомобільного потоку тут організувати не вийде через малий простір, який розробники проекту все ж залишили для любителів чотириколісного транспорту.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас