ПриватБанк ввів продаж залізничних квитків через свої термінали та відділення


ПриватБанк ввів продаж залізничних квитків через свої термінали та відділення

Самостійно купити квиток на поїзд може будь-який житель України, незалежно від того, є він клієнтом банку чи ні. Сервіс працює цілодобово без вихідних.

В терміналах ПриватБанку залізничні квитки продаються як з попереднього продажу за 45 днів, так і в день поїздки. Оплатити квиток можна готівкою або пластиковою карткою. Після бронювання та оплати клієнт отримує електронний квиток - чек з вказівкою напрямку, дати та часу поїздки, вартості квитка. За цим чеком отримати звичайний квиток на фірмовому бланку залізниці можна без черги в будь-якій касі вокзалу не пізніше, ніж за годину до відправлення поїзда.

Банк повідомляє, що з початку 2012 року він реалізував 279,5 тис. залізничних квитків. У липні клієнти банку купили 67 тис. квитків на поїзд, а за перші два тижні серпня - 32 тис. квитків.

Крім терміналів самообслуговування, залізничні квитки можна придбати в будь-якому відділенні ПриватБанку, через інтернет в системі "Приват24", а також по телефону - для цього ПриватБанк впровадив сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700.

ПриватБанк - найбільший український банк. За його даними, він обслуговує 16,8 млн рахунків індивідуальних клієнтів, 220 тис. корпоративних клієнтів і 319 тис. приватних підприємців.

За даними на 1 липня 2012 року, активи банку становлять 140,8 млрд грн, кредитний портфель корпоративних клієнтів - 102,7 млрд грн, капітал 17,3 млрд грн, чистий прибуток банку з початку 2012 року - 596,6 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua