0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Українці щорічно витрачають в App Store близько 2 млн дол.


Українці щорічно витрачають в App Store близько 2 млн дол.

Українці щорічно витрачають на купівлю ігор і додатків для iPhone і iPad в середньому близько $2 млн. на рік.

Такий висновок зробили фахівці Приватбанку, проаналізувавши обсяги платежів в App Store з пластикових карток банку, повідомляє прес-служба банку, пише Корреспондент.biz.

Так, за останні 12 місяців власники карток ПриватБанку оплатили покупки в App Store на суму понад $970 тисяч. C урахуванням того, що на банк припадає майже половина всього українського ринку платіжних карток, сумарні витрати українців на придбання додатків в App Store становлять близько $2 мільйонів на рік.

За даними банкірів, середня сума платежів українців в App Store становить трохи менше $7 - за останній рік при загальній сумі $970 тисяч кількість покупок перевищила 140 тисяч. Як правило, найбільше ігор і додатків для iPhone і iPad українці купують в січні, березні та вересні, найменше - в лютому, серпні та листопаді.

Також у ПриватБанку повідомили, що з відкриттям українського App Store обсяги платежів клієнтів банку в липні 2012 року зросли на 20% в порівнянні з червневими і втричі перевищили середньомісячний показник зростання в 7% за останній рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування