Fitch: Зростання кредитування у світі сповільниться ще сильніше в 2012р


Fitch: Зростання кредитування у світі сповільниться ще сильніше в 2012р

Зростання реального кредитування по всьому світу сповільнилося до 4% в 2011 році, і в поточному році тенденція до його ослаблення буде виражена ще яскравіше, йдеться в новій доповіді агентства Fitch Ratings про макропруденційні ризики.

"Fitch прогнозує, що зростання світового банківського кредитування цього року послабшає до 3% у реальному вираженні. Проте, у низці країн з економікою, що розвивається, спостерігається поєднання швидкого зростання кредитування та інфляції цін на активи, яке в минулому приводило до формування "мильних бульбашок", - заявив старший директор групи суверенних рейтингів Fitch Річард Фокс.

Разом з тим швидкість збільшення кредитування в останні два роки істотно нижча від темпів, які могли б відновити побоювання щодо перекредитування світової економіки в цілому. На розвинених ринках показники кредитування стагнують, у всіх регіонах, що розвиваються, підйом, як очікується, сповільниться цього року.

Найбільш швидке зростання кредитування, як і раніше, спостерігається в Азії - 9% в 2012 році проти 11% в 2011 році. У Латинській Америці темпи підйому скоротяться вдвічі - до 5%, і лише Бразилія піде наперекір загальній тенденції: від неї експерти очікують рідкісного в цьому році посилення кредитного зростання.

У країнах Європи зростання кредитування ледь дотягне до 3%, прогнозує Fitch.

Агентство залишило в групі високих макропруденційних ризиків (MPI 3) такі країни і регіони, як Аргентина, Гонконг, Індонезія, Кіпр, Китай, Туреччина і Шрі-Ланка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua