Азаров: Договір про ЗВТ з СНД відповідає інтересам України


Азаров: Договір про ЗВТ з СНД відповідає інтересам України

Договір про зону вільної торгівлі (ЗВТ) у рамках СНД не досконалий, але він відповідає інтересам України, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Договір не досконалий, у ньому є моменти, які нас не влаштовують, це я сказав у жовтні після підписання цього договору. Але, за великим рахунком, він відповідає нашим інтересам, вирішує питання розвитку нашої економіки, і тому цей договір позитивний", - сказав він в інтерв'ю українським телеканалам, яке транслювалося в прямому ефірі в п'ятницю.

Прем'єр назвав звичайним явищем один з пунктів договору, який передбачає санкції з боку країн-учасниць СНД, у разі якщо одна зі сторін договору створить подібну зону вільної торгівлі з іншими країнами.

"Це звичайне явище, записано це було чи не записано. Якщо в однієї зі сторін, яка підписала багатосторонній договір, з'являються нові взаємини з іншими партнерами, які створюють торговельні режими, невигідні для країн СНД, то природно проводяться консультації", - додав прем'єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Митний Союз та ЗВТ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua