Газпром знижує обсяг видобутку газу


Газпром знижує обсяг видобутку газу

Експорт російського газу в далеке зарубіжжя в липні 2012 року знизився на символічні 0,8% - до 10,42 млрд кубометрів.

Всупереч мінливій ситуації з експортом видобуток газу Газпрому продовжив падіння: у липні він знизився на 10,7% або 3,8 млрд кубометрів, з початку року впав на 5,9% (18 млрд кубометрів) - до 285,9 млрд кубометрів.

У липні в російські сховища було закачано 6,05 млрд кубометрів після 7,86 млрд кубометрів в червні. З початку сезону закачування в сховища направлено 29,9 млрд кубометрів. Поточний темп закачування на даний момент відповідає динаміці минулого року - розбіжність становить один день закачування.

Аналогічну динаміку російській показує і українська газова галузь, яка також відновлює запаси газу в своїх сховищах. Загальні постачання газу на адресу Нафтогазу України в липні склали 2,33 млрд кубометрів після 2,59 млрд кубометрів в червні.

Нагадаємо, Національна компанія Нафтогаз України в третій декаді липня скоротила щодобовий відбір російського природного газу на 16-23%, в порівнянні з двома першими декадами липня, знизивши його рівень до 65,2 млн кубометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua