Німеччина добилась рекордного виробництва екологічно чистої енергії


Німеччина добилась рекордного виробництва екологічно чистої енергії

Німеччина встановила рекорд з виробництва енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), пише n-tv.de з посиланням на федеральний союз енергетичного та водного господарства (BDEW). За перше півріччя 2012 року з ВДЕ було отримано понад 25 відсотків всієї енергії.

Більшу частину з цього обсягу становить вітрова енергія - на її частку припадає 9,2 відсотка. Федеральний союз вітрової енергії визнав цей вид екологічно чистої енергії найвигіднішим з економічної точки зору і зажадав від уряду підтримки федеральних земель в будівництві вітропарків.

На другому місці серед ВДЕ опинилася енергія біомаси, що склала 5,7 відсотка. На третьому - сонячна енергія. Причому частка цього виду енергетики за останні півроку збільшилася вдвічі.

У першому півріччі 2011 року частка ВДЕ в загальному виробництві енергії становила 21 відсоток. Німеччина схвалила документи про реформу в сфері енергетики влітку 2011 року. Влада вирішила повністю відмовитися від АЕС і перейти на поновлювані джерела енергії. Закриття останніх атомних станцій заплановано на 2022 рік. За планом до 2050 року Німеччина повинна виробляти 80 відсотків енергії з ВДЕ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua