Кількість заявок на допомогу з безробіття в США впала сильніше від очікувань - на 35 тис.


Кількість заявок на допомогу з безробіття в США впала сильніше від очікувань - на 35 тис.

Кількість американців, що вперше звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня скоротилася на 35 тис. - до 353 тис., йдеться в опублікованому в четвер звіті міністерства праці США.

Згідно з переглянутими даними, тижнем раніше кількість звернень становила 388 тис., а не 386 тис., як повідомлялося раніше.

Експерти, опитані агентством Bloomberg, очікували зниження кількості заявок за тиждень, що завершився 21 липня, на 6 тис. відносно раніше оголошеного рівня - до 380 тис.

Менш волатильний показник - середня кількість заявок, поданих за останні чотири тижні - опустився минулого тижня до 367,25 тис. з 376 тис. тижнем раніше.

Інвестори побоюються, що ця зміна показників викликана проблемами при статистичному підрахунку, і що без цього фактора уповільнення економік Європи і Китаю, яке привело до падіння попиту на товари американських компаній, продовжить скорочувати рівень зайнятості в країні.

"Я не впевнений, що ми будемо бачити адекватні дані протягом тижня або двох, - заявив економіст Principal Global Investors Боб Бор. - Я дивлюся на показники ринку праці і бачу поступове відновлення, просто дуже повільне. Бізнес не бажає нічого робити".

Кількість американців, що продовжують одержувати допомогу з безробіття, за тиждень, що завершився 14 липня, опустилася до 3,287 млн з переглянутих 3,317 млн тижнем раніше. Експерти очікували зниження показника до 3,3 млн людей з раніше оголошених 3,314 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua