Shell скоротила прибуток на 13%


Shell скоротила прибуток на 13%

Одна з найбільших нафтогазових компаній у світі Royal Dutch Shell Plc знизила прибуток за перші три місяці 2012 року на 13% - до $5,7 млрд, згідно зі скоригованими даними.

При цьому в аналогічний період попереднього року згаданий показник британо-нідерландської компанії склав $6,6 млрд, повідомляють представники Shell.

Тим часом аналітики, опитані агентством Bloomberg, очікували, що рівень скоригованого прибутку складе приблизно $6,3 млрд.

У минулому кварталі Shell отримала прибуток (з урахуванням змін витрат на виробництво) на рівні $6 млрд, в порівнянні з $8 млрд, отриманими роком раніше. У той же час чистий прибуток компанії впав до $4,06 млрд із $8,66 млрд в другому кварталі 2011 року.

Виручка компанії за квітень-червень скоротилася до $117,07 млрд з раніше зафіксованих $121,26 млрд.

Shell планує виплатити дивіденди за минулий квартал в обсязі $0,43 на акцію, у той час як в 2011 році квартальні дивіденди склали $0,42 на акцію.

Нагадаємо, раніше Shell повідомила про плани підписати угоду про розділення продукції від розробки Юзівського газоносного родовища (Україна) протягом року, про що розповів голова українського підрозділу компанії Грехем Тайлі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua