ЄБРР: криза єврозони накриє Росію


ЄБРР: криза єврозони накриє Росію

Європейський банк реконструкції та розвитку попереджає про зниження темпів зростання економіки Росії через кризу євро. Європейська криза проникне в Росію через здешевлення сировини. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Починаючи з жовтня, ЄБРР скоротив прогноз економічного зростання для трьох країн Центральної Європи, а також країн Балтії та семи країн Південно-Східної Європи, підкреслюючи їх тісні торговельні і фінансові зв'язки з єврозоною, пише Тиждень.

У своєму звіті Банк вказав на поширення затяжної кризи у валютній зоні далі на схід і на Росію. "Негативні побічні ефекти досягнуть Сходу і Росії двома каналами, зокрема через зниження цін на сировину та загальне зниження бажання інвесторів ризикувати", - зазначив регіональний директор ЄБРР зі стратегії і політики Пірошка Надь.

У травні ЄБРР прогнозував, що економіка Росії буде зростати на 4,2% цього року і на 4,3% в 2013 році. В останньому звіті банку прогнози були скорочені до 3,1% і 3,3% відповідно. Таким повідомленням передував звіт Investors Service Moody, де зазначається, що в наступні 10-12 місяців економіка країни скоротиться на 5%, а рубль може знецінитися на 30%, якщо криза єврозони загостриться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua