Від Іспанії вимагають цільового витрачання наданої допомоги в 100 млрд. євро


Від Іспанії вимагають цільового витрачання наданої допомоги в 100 млрд. євро

Іспанія не зможе витрачати гроші, виділені на рекапіталізацію банків, на інші цілі, зокрема, на викуп держпаперів. Про це повідомило агентство Bloomberg з посиланням на заяву Єврокомісії.

"Допомога в розмірі до 100 млрд євро, яку держави єврозони погодилися надати Іспанії для рекапіталізації банківського сектора цієї країни, призначена саме для цієї мети, а не для якихось інших цілей", - заявив представник Єврокомісії Саймон О'Коннор.

Всі чутки, що з'являються, про те, що Іспанія може витратити гроші на інші потреби, засновані на неправильному розумінні рамкової угоди про використання коштів Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF), яка також передбачає інші види допомоги, зазначив він.

За словами С.О'Коннора, Іспанії доведеться подати заявку на отримання інших видів допомоги з коштів EFSF в разі потреби.

Іспанським банкам, що постраждали від кризи на ринку нерухомості, обіцяна допомога в розмірі 100 млрд євро. У четвер відбудеться голосування в німецькому парламенті з питання схвалення цієї допомоги.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua