Кабмін дасть 100 млн для будівництва мосту в Києві


Кабмін дасть 100 млн для будівництва мосту в Києві

Уряд України направиво 100 млн грн коштів державного бюджету Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро у Києві.

Відповідний перерозподіл коштів затверджено розпорядженням Кабінету міністрів №464-р від 25 червня, текст якого оприлюднений на веб-сайті Верховної Ради.

Як повідомлялося, цим документом внесено зміни до розпорядження Кабінету міністрів №177 від 21 березня 2012 року, і бюджетні призначення для Мінрегіону в поточному році збільшені на 149,22 млн грн - до 548,9 млн грн.

Раніше своїм розпорядженням №292-р від 3 травня 2012 року уряд розпорядився передати, передбачені в 2012 році Міністерством фінансів у загальному фонді держбюджету (загальнодержавні видатки) за програмою "Державні капітальні витрати, що розподіляються Кабінетом міністрів України" в сумі 50 млн грн., Мінрегіону для будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро.

У січні поточного року уряд направив 26 млн грн державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-західна залізниця" для реалізації проекту будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро у Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua