Великобританія вкладе 14,6 млрд дол у масштабну модернізацію залізниць


Великобританія вкладе 14,6 млрд дол у масштабну модернізацію залізниць

Великобританія інвестує 9,4 млрд фунтів стерлінгів ($14,6 млрд) у розвиток системи залізниць у країні, оголосили в понеділок британський прем'єр-міністр Девід Кемерон і його заступник Нік Клегг.

Даний план розвитку був названий Кемероном "наймасштабнішою модернізацією наших залізниць з часів вікторіанської ери", тобто за останні 150 років.

Основні зміни, які будуть реалізовані в 2014-2019 роках, торкнуться залізничного сполучення в Англії і Уельсі і дозволять збільшити щоденні обсяги перевезення пасажирів на 140 тис. людей.

У планах міністерства транспорту електрифікація залізничної магістралі в центральних графствах країни, включаючи гілку між Лондоном і Кардіффом і гілку Манчестер - Ліверпуль - Престон. Будуть оновлені основні залізничні станції, в тому числі подовжені платформи найбільш жвавого лондонського вокзалу - Ватерлоо. Крім того, буде прокладена залізниця від Великої західної магістралі (Great Western Main Line) до лондонського аеропорту Хітроу.

Зроблене в понеділок оголошення про інвестиції включає проекти, що раніше обговорювалися, на 5,2 млрд фунтів, а також повністю нові програми ще на 4,2 млрд фунтів.

Уряд робить наголос на довгострокові перспективи розвитку залізничного транспорту.

"Нам необхідно відмовитися від думки про короткострокову популярність і ухвалювати відповідальні рішення", - заявив Клегг.

"Ці проекти грають абсолютно ключову роль в забезпеченні процвітання нашої країни на десятиліття вперед", - зазначила міністр транспорту Великобританії Джастін Грінінг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua