Іран знайшов нафту на шельфі Каспійського моря


Іран знайшов нафту на шельфі Каспійського моря

Іран виявив на шельфі Каспійського моря нафтові поклади об'ємом два мільйони барелів. Про це повідомляє Press TV з посиланням на керуючого директора Khazar Exploration and Production Co. (KEPCO) Алі Осулі (Ali Osouli).

Як зазначив Осулі, запаси нафти були виявлені в межах нафтогазового родовища "Сардар-е Джангал" (Sardar-e Jangal), розташованого на шельфі північної провінції Гілан (Gilan). За оцінками топ-менеджера KEPCO, добовий видобуток нафти на ділянці може досягати восьми тисяч барелів.

За попередньою оцінкою, запаси газу на родовищі оцінюються в 50 мільярдів кубічних футів (близько 1,42 мільярда кубометрів), що еквівалентно сукупному споживанню газу в Ірані протягом десяти років. У травні поточного року в National Iranian Oil Company's (NIOC) вже повідомляли, що родовище також містить значні запаси нафти.

За словами губернатора провінції Гілан Мехді Саадаті (Mehdi Saadati), перша фаза родовища повинна бути введена в експлуатацію протягом найближчих двох років. Завдяки початку розробки ділянки будуть створені шість тисяч робочих місць.

З серпня 2009 року по серпень 2010 року в Ірані було відкрито 13 нових нафтових і газових родовищ із сукупними запасами14 мільярдів барелів нафти і 45 трильйонів кубічних футів (1,3 трильйона кубометрів) газу.

Іран займає друге після Саудівської Аравії місце у світі з експорту нафти. Одначе через міжнародні санкції, введені з 1 липня щодо ісламської республіки з боку ЄС і США, видобуток нафти в Ірані та обсяги її експорту знижуються.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua