УЄФА назве підсумкові цифри прибутку від Євро-2012 навесні 2013 р


УЄФА назве підсумкові цифри прибутку від Євро-2012 навесні 2013 р

Прибуток УЄФА від проведення Євро-2012 буде інвестовано в розвиток футболу в Європі, запевнив президент УЄФА Мішель Платіні.

Відповідаючи на запитання видання "Корреспондент" про те, скільки УЄФА заробив на чемпіонаті, президент союзу футбольних асоціацій пояснив: "Загальний бюджет в середньому становить 1,35 млрд євро. Витрати УЄФА на організацію досягають 600 млн євро, з них близько 200 млн євро - витрати на команди-учасниці і 100 млн євро діляться між клубами, які на час турніру надавали своїх гравців".

"Інші кошти йдуть на покриття організаційних витрат - безпека, оренда стадіонів, співробітники, транспорт, проживання, телевізійне виробництво, оплата послуг приймаючих міст тощо. Прибуток, що залишився, розподіляється наступним чином: близько 500 млн призначені для фінансування розвитку футболу в 53 країнах, які є членами УЄФА, протягом наступних чотирьох років у рамках проекту HatTrick", - розповів М.Платіні.

За його словами, решта коштів використовуються для освітніх заходів УЄФА, зокрема, у сфері суддівства і тренерської роботи, на організацію юнацьких і жіночих змагань в майбутньому, а також на покриття витрат адміністрації УЄФА.

"Таким чином, весь прибуток повторно інвестується в нашу місію - розвиток футболу в Європі. Але хотів би зазначити, що остаточні цифри за підсумками Євро-2012 стануть відомі навесні 2013 року", - підкреслив президент УЄФА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua