Integrites супроводжує компанію ConvaTec з питань захисту персональних даних


Integrites супроводжує компанію ConvaTec з питань захисту персональних даних

16 червня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites здійснила юридичне консультування світового лідера в галузі розробки інноваційних медичних технологій –компанію ConvaTec, з питань збирання та обробки персональної делікатної інформації.

В рамках комплексного супроводження проекту, МЮФ Integrites здійснила консультування клієнта відносно імперативних норм, обмежень та ризиків, пов’язаних з обробкою персональних даних з особливим статусом в Україні. Юристи також підготували угоду на обробку персональних даних та договір про передачу персональних даних за кордон. Договірна схема передачі персональних даних за кордон була успішно розроблена всупереч відсутності усталеної практики застосування законодавчих норм відносно захисту персональних даних в Україні.

Над проектом працювала команда юристів МЮФ Integrites у складі Євгена Блока. Марти Гонтарук, під керівництвом партнера Олександра Алексєєнко.

ConvaTec – визнаний лідер в галузі розробки та продажу інноваційних медичних технологій, що сприяли покращенню життя мільйонів людей в усьому світі. Свою діяльність компанія здійснює через міжнародні офіси, в більш ніж 100 країнах.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua