Нафта дешевшає у п'ятницю на рішенні Moody's і статданих з Китаю


Нафта дешевшає у п'ятницю на рішенні Moody's і статданих з Китаю

Світові ціни на нафту знижуються в п'ятницю на фоні даних щодо розвитку економіки Китаю та дій рейтингового агентства Moodys щодо Італії, свідчать дані бірж.

Вартість серпневих ф'ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) на електронних торгах в Нью-Йорку станом на 08.11 мск знизилася на 0,12 долара, або на 0,14%, - до 85,96 долара за барель. Ціна серпневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent опустилася на 0,3 долара, або на 0,3%, - до 100,77 долара за барель.

Учасники торгів продовжують побоюватися, що уповільнення темпів розвитку економіки Китаю та боргова криза, що зберігається в єврозоні, можуть вплинути на зниження попиту на нафту.

Так, в п'ятницю інвесторів розчарувало рішення міжнародного рейтингового агентства Moody's знизити рейтинг суверенних облігацій Італії на два пункти - до Baa2 з A3, прогноз щодо рейтингів негативний. Агентство мотивувало своє рішення тим, що Італія, швидше за все, в найближчому майбутньому буде відчувати ще великі економічні труднощі.

Крім того, учасників торгів продовжує турбувати економічне становище Китаю. Згідно з даними державного статистичного управління КНР, темпи зростання ВВП Китаю в другому кварталі 2012 року знизилися до найнижчого за останні три роки показника 7,6%. Дані збіглися з прогнозами аналітиків, які вважали, що ВВП Китаю в другому кварталі не перевищить 8%.

"Зберігається ризик того, що вартість нафти буде знижуватися. У ЄС, який є головним споживачем нафти в Європі, зберігається боргова криза, при цьому в США, найбільшому світовому споживачі сировини, спостерігається зниження темпів розвитку економіки, ті ж процеси зафіксовані і в Китаї", - говорить аналітик Fat Prophets в Сіднеї Девід Леннокс (David Lennox), чиї слова цитує агентство Bloomberg.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua