Баффет: Економіка США сповільнює зростання, незважаючи на відновлення ринку житла


Баффет: Економіка США сповільнює зростання, незважаючи на відновлення ринку житла

Американська економіка сповільнює зростання, незважаючи на сигнали відновлення, що з'являються, ринку житла США, заявив мільярдер і голова інвесткомпанії Berkshire Hathaway Inc. Уоррен Баффет, повідомляє агентство Bloomberg.

"Загальний стан економіки США залишається більш-менш стабільним, тому ми можемо говорити про уповільнення темпів економічного підйому, - сказав У.Баффет в інтерв'ю телеканалу CNBC. - Ми спостерігаємо помітне відновлення ринку житла. Ринок піднімається з дуже низьких рівнів, і поки не можна сказати, що продажі величезні, проте очевидно, що ситуація поліпшується".

"В останні пару років я говорив про те, що у всіх сферах американської економіки, крім ринку житла, відзначається поліпшення - не надто повільне, але й не надто швидке, - зазначив У.Баффет. - Тепер дещо інша картина, в останні два місяці ситуація стала прямо протилежною".

Говорячи про ситуацію в Європі, У.Баффет відзначив, що обсяги інвестицій в цьому регіоні зменшуються на тлі боргової кризи, що змушує компанії бути більш обережними.

Він також заявив про впевненість у довгострокових перспективах економіки США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua