Чартери Азарова і Хорошковського обійдуться українцям в 3,6 млн грн


Чартери Азарова і Хорошковського обійдуться українцям в 3,6 млн грн

Один переліт для прем'єр-міністра України і першого віце-прем'єр-міністра обійдеться державі в 600 тис. грн. Ця вартість майже вдвічі перевищує ціну чартеру в Хургаду з Донецька, Львова або Одеси.

Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету міністрів 3 липня уклав договір з ДАП "Україна" на послуги повітряних перевезень вартістю 3,6 млн грн.

Про це йдеться в "Віснику державних закупівель". Замовлені спецрейси для прем'єр-міністра і першого віце-прем'єр-міністра України на чолі урядових делегацій за кордон. Орієнтовно планується шість рейсів середньою вартістю 600 тис. грн. Дати та місця польотів урядових делегацій не повідомляються. Ця вартість майже вдвічі перевищує ціну чартеру в Хургаду (Єгипет) з Донецька, Львова або Одеси. Boeing 737 може взяти на борт близько 100 пасажирів, які платять за квитки від 380 доларів за переліт туди-назад. Вартість всіх квитків на цей чартер становить від 300 тис. грн.

Державне авіаційне підприємство "Україна" Державного управління справами створено для забезпечення виконання повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України та інших держав у межах України та за її межами. Нагадаємо, що 31 травня Державне підприємство Державного управління справами з обслуговування офіційних заходів "Гарант-сервіс" уклало низку угод з ТОВ "Хімконтракт" та ДП "Чайка" на придбання фруктів, ягід і овочів на загальну суму 2,6 млн грн.

При цьому імпортну черешню купили по 204 грн/кг, імпортну суницю по 312 грн. Найдорожчою в переліку продукції, що замовляється, виявилася імпортна малина по 672 грн/кг. Документи, надані "Гарант-сервіс" для публікації в "Віснику державних закупівель" з тих пір не змінювалися і залишаються доступними для ознайомлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua