Подкаст 24: Осіннє подорожчання, нові проблеми Rozetka.ua та реформа міліції


Подкаст 24: Осіннє подорожчання, нові проблеми Rozetka.ua та реформа міліції

Новий закон про ціноутворення на послуги комунальних підприємств, який викличе підвищення тарифів на послуги ЖКГ, нові авансові податки та топ-10 країн з найвищим рівнем безробіття серед молоді – все це в черговому випуску подкастів на FINANCE.UA.

У свіжому випуску до вашої уваги розповідь про ситуацію з урожаєм-2012 – реальні цифри, оцінки фахівців, а також розповідь про новий скандал навколо найбільшого інтернет-магазину України – Rozetka.ua. Цікавими будуть і коментарі експертів стосовно експорту зерна, ситуації з бензином та підтримки НБУ курсу гривні.

Ведучі Сергій і Маша не залишили поза увагою й інші цікаві теми, зокрема видозмінений закон для IT-сфери, який депутати ухвалили з поправками президента, розповіли – чому British Airways буде збирати детальне досьє на своїх пасажирів, та згадали про нову поліцейську реформу, яку пропонують ввести депутати від ПР.

Хронометраж випуску:

01:10 – Головні новини тижня.

Коментар керівника Групи радників Голови Національного банку України Валерія Литвицького щодо фінансової ситуації в Україні.

Також коментар генерального директора Українського кредитно-рейтингового агентства Станіслава Дубко щодо ініціативи влади ввести оцінювання банків.

18:50 – Головна тема “Урожай-2012”.

Коментар директора консалтингової компанії “ПроАгро” Миколи Верницького щодо того, як складеться цього року ситуація з експортом зерна.

27:55 – “Рахівничка”

Коментар експерта консалтингової компанії UPECO Олександра Сіренка з приводу заборони ввезення з 2013 року автомобілів, які не відповідають стандарту Євро-3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2016 2015 2013 2012 2011
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua