Чорноморнафтогаз витратить 9,1 млн дол на консультаційні послуги


Чорноморнафтогаз витратить 9,1 млн дол на консультаційні послуги

Державне АТ Чорноморнафтогаз (Сімферополь) 26 червня уклало договір з рекрутинговою компанією HR Quest Middle East LLC загальною вартістю $9,079 млн.

Згідно з повідомленням, предметом закупівлі є консультаційні послуги з управління самопідйомною буровою установкою (СПБУ) Петро Годованець.

На сьогодні, HR Quest вже розмістила в інтернеті оголошення про пошук двох інженерів барж і одного керівника зі встановлення офшорного обладнання для роботи в Україні.

Як повідомлялося, Чорноморнафтогаз здійснює роботи з освоєння українських шельфів Чорного та Азовського морів. Підприємство також видобуває вуглеводні на родовищах, розташованих у Криму, експлуатує розташовані на півострові Глібовське ПСГ і магістральні газопроводи. 100% акцій ДАТ знаходиться в управлінні НАК Нафтогаз України.

Чорноморнафтогаз придбав СПБУ п'ятого покоління Петро Годованець за $400 млн, установка розпочала роботу 1 червня.

Нагадаємо, керівник одного зі столичних підприємств розтратив 908 млн грн замість розрахунку за спожитий природний газ. Через це дочірній компанії Газ України НАК Нафтогаз України не було перераховано 908 млн грн за спожитий природний газ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua