Янукович підписав закон про збільшення видатків бюджету на 16 млн грн


Янукович підписав закон про збільшення видатків бюджету на 16 млн грн

Президент України Віктор Янукович підписав закон №4994-VI "Про внесення змін до закону України "Про державний бюджет України на 2012 р." (щодо оплати праці науково-педагогічним працівникам, залученим для проведення зовнішнього незалежного оцінювання", повідомляє прес-служба голови держави.

Нагадаємо, Верховна Рада України (ВР) схвалила відповідний законопроект 21 червня 2012 року.

Законом збільшуються асигнування загального фонду держбюджету України на 2012 р. Міністерству освіти та науки, молоді та спорту України за бюджетною програмою "Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами" в сумі 16 млн грн, в тому числі на оплату праці - 11,88 млн грн.

Для реалізації зазначеного закону передбачено збільшити у держбюджеті України на 2012 рік загальний обсяг видатків, в тому числі обсяг видатків загального фонду на суму 16 млн грн.

Додаткові витрати пропонується покрити за рахунок додаткових надходжень до бюджету частини чистого прибутку державних унітарних підприємств та їх об'єднань, в сумі 16 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua