Обсяг іноземних інвестицій виріс на 23%


Обсяг іноземних інвестицій виріс на 23%

Обсяг зовнішніх інвестицій за перший квартал поточного року виріс на 23%. Про це під час засідання економічної ради громадських організацій УСПП сказав голова Союзу Анатолій Кінах, передає кореспондент УНН.

"Обсяг зовнішніх інвестицій за перший квартал склав плюс 23% і це зовсім не поганий показник. Головне питання в залученні інвестицій полягає в створенні корпоративної безпеки, протидії корупції. Тепер нам потрібно працювати над створенням сприятливого інвестиційного клімату на базі формування сприятливих умов для бізнесу", - сказав Кінах.

Разом з тим забезпечення економічних показників вимагає реалізації стратегії соціально-економічних реформ, спрямованих на систему модернізації економіки, зміцнення внутрішніх факторів розвитку.

Нагадаємо, за словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, за підсумками першого кварталу 2012 року Київ отримав 48,9% прямих іноземних інвестицій.

"Місто Київ отримує 48,9% від усіх прямих іноземних інвестицій в Україну. На другому місці - Дніпропетровська область 16,2%, решта регіонів мають по 2-5%. Як правило, інвестиції спрямовуються у вже розвинені сфери економічної діяльності", - зазначив Крамаренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua