ПриватБанк: обмежень на зняття готівки в банкоматах нема і не було


ПриватБанк: обмежень на зняття готівки в банкоматах нема і не було

Минулого тижня в різних ЗМІ з'явилася інформація про те, що банкомати ПриватБанку не видають за картками платіжної системи Visa інших українських банків суму понад 100 гривень.

Роз'яснила дані нововведення прес-служба ПриватБанку. "Перш за все, зміни взагалі не зачіпали власників карток ПриватБанку всіх платіжних систем і власників карток MasterCard будь-яких емітентів, а також власників будь-яких карток не українських банків. Не торкнулися зміни і наших закордонних гостей".

У банкоматах ПриватБанку були введені зміни в процедуру зняття готівки за картками VISA інших українських банків, - говорить заступник голови правління найбільшого українського банку "ПриватБанк" Олег Гороховський. - Дані зміни були введені у зв'язку з введенням нової політики міжбанківської тарифікації платіжної системи Visa, які платіжна система, очевидно ввела під тиском великих російських банків, які не мають розвинених банкоматних мереж, але активно працюють на українському ринку пластикових карток.

Суть змін була в наступному: Для зняття в банкоматі ПриватБанку суми понад 100 гривень клієнтам з картами VISA інших українських банків необхідно було ввести пін-код двічі (при середній сумі зняття 200 грн).

Якщо ж клієнт хотів зняти 500 гривень, то він вводив пін 5 разів. Оскільки дані зміни викликали нерозуміння як серед ЗМІ так і клієнтів, нами були проведені консультації з НБУ і процедура зняття готівкових коштів знову стала звичайною для всіх клієнтів.

Особливо хочу підкреслити, що політика тарифікації платіжної системи VISA операцій зі зняття готівки в банкоматах банків відмінних від банку, що випустив картку, однозначно приведе до уповільнення темпів зростання банкоматної мережі в країні і погіршить сервіс, що надається банками клієнтам-власникам карток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua