Шахтарям третій раз з початку року підвищили зарплату


Шахтарям третій раз з початку року підвищили зарплату

Шахтарям третій раз з початку року підвищена заробітна плата. Червнева зарплата буде нарахована за новими тарифними ставками 1004 гривні. Про це УНН повідомили в прес-службі Укрвуглепрофспілки.

Заробітна плата працівникам вугільної промисловості України за червень поточного року буде нарахована за тарифними ставками і посадовими окладами з розрахунку мінімальної заробітної плати 1004 гривні. Відповідна факсограма з підписом першого заступника голови Міненерговугілля Ігоря Поповича від 25 червня 2012 року № 2/14-1818 вже розіслана по підприємствах галузі.

Виконуючи домовленості, досягнуті під час наради керівництва Міненерговугілля з галузевими профспілками, яка відбулася з ініціативи Укрвуглепрофспілки в Києві 27 лютого, в міністерській факсограмі, адресованій керівникам держпідприємств вуглепрому, йдеться: "З метою виконання законів України "Про державний бюджет України на 2012 рік", "Про оплату праці", Галузевої угоди між Міністерством вугільної промисловості України, іншими державними органами, власниками (об'єднаннями власників), які діють у вугільній промисловості, і всеукраїнськими профспілками вугільної промисловості прошу вас забезпечити нарахування заробітної плати працівникам, починаючи з 1.06. 2012 р., розрахованої до законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати у розмірі не менше 1 004 грн". Відзначимо, що в поточному році це вже третє підвищення заробітної плати працівникам вугільної промисловості. 1 березня було здійснено переведення трудящих на тарифні ставки та посадові оклади 960 гривень, а з 1 квітня ставки та оклади були підвищені до 985 гривень", - йдеться в повідомленні.

Торік заробітна плата працівників галузі підвищувалася двічі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua