МВФ і Світовий банк спишуть понад 4 млрд дол. боргів Кот-д'Івуару


МВФ і Світовий банк спишуть понад 4 млрд дол. боргів Кот-д'Івуару

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк спишуть більше 4 млрд дол боргів Кот-д'Івуару, йдеться у спільній заяві міжнародних кредитних організацій. Списання боргів стало можливим після надання африканській країні статусу "Бідної країни з великим державним боргом" (Heavily Indebted Poor Country, HIPS). Міжнародні кредитори домовилися негайно списати 3,1 млрд дол, що становить 24% усього зовнішнього боргу Кот д'Івуару. Ще 1,3 млрд дол буде списано в рамках багатосторонньої угоди кредиторів африканської країни.

МВФ і Світовий банк зазначили прогрес реформ в сільському господарстві Кот д'Івуара (держава є великим експортером какао), в боротьбі з бідністю і в проведенні стабільної економічної політики. Успішне завершення реформ дозволить Кот д'Івуару відновити обслуговування свого державного боргу, який номінований в євро.

Статус "Бідної країни з великим державним боргом" був схвалений міжнародними кредиторами в 1996 р. Він дозволяє надавати позики нерозвиненим країнам для боротьби з бідністю. В даний час МВФ і Світовий банк надали подібний статус 33 державам, включаючи Кот д'Івуар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua