ЗМІ: Охоронцям Януковича влада подарувала квартири на 27 мільйонів гривень


ЗМІ: Охоронцям Януковича влада подарувала квартири на 27 мільйонів гривень

Управління державної охорони України 19 червня за результатами тендера уклало угоду з ТОВ ДБК-Партнер на придбання квартир в Києві загальною площею не менше 3350 кв. м.

Вартість операції склала 26 990 000 грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на інформацію у Віснику державних закупівель.

Адреси та кількість придбаних квартир не повідомляються. Середня вартість придбаного житла становить близько $1 тис. за квадратний метр. Закупівля здійснена за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, головні завдання УДО спрямовані на забезпечення безпеки президента України, вищих посадових осіб держави, а також на охорону адміністративних будівель та об'єктів органів державної влади України. У сфері відповідальності УДО - охорона голів іноземних держав, парламентів і урядів та членів їх сімей, керівників міжнародних організацій, які прибувають в Україну чи перебувають на її території.

У лютому 2012 року УДО очолив колишній співробітник СБУ і Служби зовнішньої розвідки Зіновій Кулик, уродженець Костянтинівки Донецької області.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua