0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Відслідковувати інформацію про накопичену пенсію можна буде он-лайн


Відслідковувати інформацію про накопичену пенсію можна буде он-лайн

Кабінет міністрів України (КМУ) розпорядився створити і запустити з 1 жовтня 2012 року веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду (ПФ) України, через який "спрощенці" будуть мати доступ до інформації про стан накопичених пенсійних коштів і виплат, обробки звіту, поданого в електронному вигляді, стан взаєморозрахунків за зобов'язаннями платника.

Про це йдеться в розпорядженні КМУ № 401-р від 25 червня 2012 року "Про доступ до послуг у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування".

Згідно з документом, мова йде про громадян, юридичних та фізичних осіб-підприємців та осіб, які самостійно забезпечують себе роботою. Доступ до цієї інформації можна буде отримати після реєстрації в базі даних на порталі.

Створення такого порталу також забезпечить взаємодію "спрощенців" з органами Пенсійного фонду з питань заповнення бланків заяв, скарг, запитів в електронному вигляді, стану їх розгляду. Крім того, портал передбачає можливість попереднього запису на відвідування Пенсійного фонду.

Веб-портал також буде містити інформацію для громадян про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, скарг, запитів на інформацію, порядок реєстрації громадян в базі даних порталу.

Пенсійний фонд повинен забезпечити створення такого веб-порталу на базі існуючих інформаційних систем і ресурсів шляхом їх модернізації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування