НБУ і Народний банк Китаю підписали угоду на 2,36 млрд дол


НБУ і Народний банк Китаю підписали угоду на 2,36 млрд дол

Національний банк України (НБУ) і Народний банк Китаю у вівторок підписали договір про валютні свопи на суму 15 млрд китайських юанів ($2,36 млрд), повідомляється на веб-сайті китайського банку.

Згідно з умовами договору, сума постачання української валюти складає 19 млрд грн. Угода дійсна протягом трьох років, в той же час вона може бути продовжена за взаємною згодою.

Зазначена домовленість двох центробанків сприятиме зростанню експортно-імпортних операцій між країнами, розвитку інвестування та в цілому підтриманню в них фінансової стабільності, зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, українська делегація на чолі з колишнім першим заступником голови НБУ Юрієм Колобовим під час візиту до КНР у листопаді минулого року домовилася про підписання угоди про проведення операцій валютний своп.

Зазначена угода надає можливість суб'єктам господарювання двох країн використовувати національні валюти для здійснення експортно-імпортних операцій та проведення розрахунків у національних валютах без залучення валют третіх країн.

Раніше з посиланням на джерело в НБУ зазначалося, що представники Нацбанку України домовилися з Народним банком Китаю про проведення свопів в національних валютах: китайська влада готова проводити своп-операції на весь обсяг товарообігу між двома країнами, але НБУ погодився на переведення в юані тільки третини розрахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua