Тігіпко: Піднімати тарифи на ЖКП не варто


Тігіпко: Піднімати тарифи на ЖКП не варто

Віце-прем'єр-міністр - міністр соціальної політики України Сергій Тігіпко вважає, що перед підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги необхідно провести тарифну реформу.

"Я вважаю, що сьогодні піднімати тарифи на ЖКП нам не слід. Те, про що ми говорили у свій час з МВФ, призводило б до зростання тарифів у середньому на 32-33% для всіх. Це означає, що у нас постраждає середній клас. По-друге, у нас багато моментів, які ми не вирішили в плані прозорості тарифів, щодо доступності кредитів, які давали б можливості з енергозбереження для населення, в першу чергу, для малих підприємців, для великих підприємців за низькою ціною", - сказав віце-прем'єр.

За його словами, без проведення тарифної реформи після підвищення тарифів на ЖКП люди будуть змушені покривати всі витрати компаній, що надають житлово-комунальні послуги. "Якщо ми почнемо піднімати тарифи, то людей ставимо в умови, коли вони просто повинні за все розраховуватися. Втрати в мережах - розраховуйся, тому що в тариф все одно включать, а це не проблема конкретної людини - це проблема організації. Тому, я вважаю, якщо ми говоримо про тарифну реформу в комунальному господарстві, починати потрібно з іншого - навести порядок в тарифах, дати можливість отримувати кредити.

Після цього якщо піднімати тарифи - то забезпечивши середній клас і бідних людей соціальним захистом, починати з невеликого відсотка 5-7% багатих людей. Це буде правильно", - зазначив Тігіпко.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Київ отримає з державного бюджету 2,5 мільярда гривень для збереження тарифів на існуючому рівні, йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua