Франція планує скорочення видатків бюджету


Франція планує скорочення видатків бюджету

Франція готує нові заходи, які дозволять їй покрити дефіцит бюджету в 2012 році, заявив міністр фінансів країни П'єр Московічі, підкресливши, що про жорстку бюджетну економію мова не йде.

Без схвалення нових заходів доходи французького бюджету можуть виявитися нижчими від цільового рівня уряду на 7-10 мільярдів євро, сказав він.

Президент Франції Франсуа Олланд, обраний минулого місяця, має намір виконати дані під час передвиборної компанії зобов'язання обмежити заходи бюджетної економії в країні.

Франція, як і Німеччина, істотно виграла від зростання попиту на її облігації, як одні з найбільш надійних в Європі, що призвело до зниження вартості запозичення для неї до рекордних рівнів.

Французи, які підтримали Олланда на недавніх виборах, чекають від президента підвищення мінімального рівня оплати праці та збільшення найму вчителів та поліцейських.

Тим часом, інвестори обережно оцінюють плани підвищення в країні податків на доходи заможних громадян і корпорацій в рамках заходів покриття бюджетного дефіциту. За словами Московічі, французький уряд готує збалансований пакет заходів, що включає підвищення податків і скорочення витрат. "Я заперечую ідею жорсткої бюджетної економії у цій країні, - зазначив він. - Що таке бюджетна економія? Це коли ви завдаєте шкоди основним двигунам споживання і середнього класу. Ми не хочемо шкодити середньому класу, ми хочемо підтримувати споживання".

Уряд Олланда покладає відповідальність за бюджетні проблеми країни на адміністрацію попереднього президента Ніколя Саркозі. За словами Московічі, новий уряд успадкував "держфінанси в реально важкому становищі".

Уряд Франції розраховує скоротити дефіцит бюджету країни в 2012 році до 4,5% ВВП з 5,2% минулого року і довести його рівень до цільового показника єврозони 3% ВВП в 2013 році. Олланд має намір збалансувати французький бюджет до кінця його президентського терміну в 2017 році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua