Москва витратить на транспортний розвиток 63 мільярди доларів


Москва витратить на транспортний розвиток 63 мільярди доларів

Уряд Москви не має наміру знижувати темпи транспортного будівництва, на яке в 2012 році планується виділити близько семи мільярдів доларів. Про це, як повідомляє "Авто.ру", заявив заступник мера Москви з містобудівної політики та будівництва Марат Хуснуллін. Обсяги фінансування щороку будуть зберігатися на цьому рівні і за дев'ять років столиця витратить на транспортну інфраструктуру 63 мільярди доларів.

Приблизно половина цієї суми буде витрачена на транспортний розвиток "нової Москви". Раніше, як повідомляє сайт Комплексу містобудівної політики і будівництва Москви, експерти оцінили розвиток транспортної інфраструктури територій, що приєднуються до Москви, в 32 мільярди доларів. Ця сума буде потрібна для будівництва "комфортної вулично-дорожньої мережі".

Як пише газета "Ведомости", в бюджеті міста на найближчі три роки на розвиток транспорту територій, що приєднуються, закладено тільки вісім мільярдів рублів (близько 242 мільйонів доларів).

Крім того, Москва займається реконструкцією вилітних магістралей, а також деяких вулиць. За словами Хуснулліна, в найближчі п'ять років будуть реконструйовані 19 вилітних магістралей, причому 12 з них будуть здані в найближчі три роки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua