Київ продає облігації на 3,5 мільярда гривень


Київ продає облігації на 3,5 мільярда гривень

Київська міська державна адміністрація почала продаж облігацій серій В, С, D, E і F на 3,5 млрд гривень.

Про це повідомило джерело в міськадміністрації.

"З сьогоднішнього дня пішов продаж", - повідомило джерело.

Він повідомив, що частина суми піде на погашення зобов'язань за зовнішніми позиками (погашення 5-річних єврооблігацій 2007 року випуску), а решта коштів будуть спрямовані на реалізацію проектів за програмою соціально-економічного розвитку.

Співрозмовник агентства зазначив, що ставка доходу за облігаціями встановлена на рівні 15,25%.

При цьому, за його словами, у випадку, якщо ставка буде невигідною, місто може переглянути рішення на користь виходу на зовнішній ринок.

Як повідомляло агентство, 24 травня Київська міська рада дозволила Київміськадміністрації здійснити внутрішню позику на 3,5 мільярда гривень терміном на 3 роки з річною відсотковою ставкою не більше 15,25%.

Згідно з проспектом емісії цінних паперів, розміщення буде проходити на фондових біржах "Перспектива" (Дніпропетровськ) і ПФТС (Київ).

Загальна номінальна вартість облігацій серії В - 1,125 мільярда гривень, серії С - 250 мільйонів гривень, D - 500 мільйонів гривень, Е - 750 мільйонів гривень і F - 875 мільйонів гривень.

Термін обігу облігацій серій В - до 5 жовтня 2014 року; серії С - до 19 жовтня 2014 року, D - до 2 листопада 2014 року, Е - до 16 листопада 2014 року, F - до 4 жовтня 2015 року.

Погашення облігацій буде проходити протягом трьох днів з моменту закінчення їх обігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua