До Дня Конституції малозабезпечені кияни отримають матеріальну допомогу


До Дня Конституції малозабезпечені кияни отримають матеріальну допомогу

З нагоди святкування Дня Конституції України окремі категорії малозабезпечених мешканців Києва отримають одноразову адресну соціальну матеріальну допомогу, відповідне розпорядження підписав голова КМДА Олександр Попов, пише Уніан.

Так, матеріальну допомогу в розмірі 500 грн отримають сім'ї загиблих при виконанні інтернаціонального обов'язку в Афганістані, на яких поширюється дія Закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

По 300 грн виплатять одержувачам пенсійної виплати у зв'язку з втратою годувальника, на дітей-сиріт, у яких померли обоє батьків; на дітей, над якими встановлено опіку або піклування; малозабезпеченим сім'ям, в тому числі багатодітним, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, а також сім'ям військовослужбовців, загиблих або померлих у мирний час під час проходження строкової військової служби.

По 200 грн отримають інваліди з дитинства та діти з інвалідністю; одержувачі соціальної пенсії на дітей-інвалідів віком до 18 років і тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів; малозабезпечені особи, які проживають разом з інвалідом І або ІІ групи або в результаті психічного розладу, що потребують постійного догляду, а також інваліди І групи, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 1400 грн.

100 грн матеріальної допомоги отримають інваліди ІІ групи; непрацюючі інваліди ІІІ групи; непрацюючі пенсіонери, розмір пенсійних виплат яких не перевищує 1400 грн; працюючі пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких не перевищує 900 грн; одержувачі державної допомоги на дітей одиноким матерям та з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку; компенсації за надання соціальних послуг; компенсації з догляду за інвалідом І групи або літньою людиною, що досягли 80-річного віку, а також одержувачі державної допомоги при усиновленні дитини.

Виплати одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги будуть проводити за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки в банках і відділеннях поштового зв'язку.

Крім того, адресна соціальна матеріальна допомога, яка не була своєчасно виплачена з незалежних причин від одержувача, в разі його смерті буде виплачуватися членам сім'ї померлого у відповідному порядку.

Особам, які перебувають на повному державному забезпеченні, матеріальна допомога не буде виплачуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua