Податкова роз'яснила нюанси подання податкової звітності


Податкова роз'яснила нюанси подання податкової звітності

Державна податкова служба України в листі від 26.03.2012 р. № 5330/6/15-3515 роз'яснила, як подавати податкову звітність у розрізі контрагентів - платників єдиного податку.

У податковій повідомили, що у зв'язку з ухваленням змін до Податкового кодексу (ПКУ), у фіскальному документі передбачено, що платники податку разом з відповідною податковою декларацією подають органу ДПС перелік доходів і витрат платника податку в розрізі контрагентів - платників єдиного податку, в який включаються операції, здійснені таким контрагентом.

"З метою контролю, запобігання ухиленню від оподаткування та вдосконалення форм податкових декларацій з податку на прибуток розроблено та затверджено наказ МФУ від 21.12.2011 р. N 1684 "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України", яким внесено зміни до форми податкових декларацій з податку на прибуток шляхом доповнення їх новим додатком, що містить перелік доходів і витрат контрагентів - платників єдиного податку, в який включаються операції, здійснені такими контрагентами", - зазначено в листі ДПС.

На думку податкової, оскільки в даний час додаток ОК ще не подавався платниками податку (термін подачі податкових декларацій не настав), робити висновок про доцільність або недоцільність його наявності неможливо.

"Таким чином, виключення норми щодо розкриття даних щодо доходів і видатків платників єдиного податку є передчасним. Висновок можна буде зробити тільки на підставі аналізу інформації, що міститься в зазначеному додатку, хоча б за кілька звітних (податкових) періодів", - роз'яснила ДПС в листі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua