Порошенко: Україна виступає за взаємне зняття торгових обмежень з Росією


Порошенко: Україна виступає за взаємне зняття торгових обмежень з Росією

Російська Федерація завжди була і залишається основним торговельним партнером України, яка виступає за взаємне зняття торговельних обмежень з Росією. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко під час робочої зустрічі зі статс-секретарем, заступником міністра закордонних справ Російської Федерації Григорієм Карасіним і надзвичайним і повноважним послом Російської Федерації Михайлом Зурабовим, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Зустріч відбулася в рамках підготовки засідання комітету з питань економічного співробітництва Російсько-української міждержавної комісії, яке пройде 27 червня поточного року.

Під час зустрічі сторони обговорили стан і перспективи економічного співробітництва між державами, а також широкий спектр питань щодо поглиблення двостороннього співробітництва і формування партнерських торгових відносин. Петро Порошенко наголосив на необхідності взаємної ліквідації торговельних бар'єрів між державами, що підвищить ефективність двостороннього співробітництва.

Увага учасників зустрічі була зосереджена на потенціалі співпраці в авіабудуванні і транспортному машинобудуванні. Зокрема, зазначалося, що проведення в червні поточного року в Києві десятого засідання підкомісії з питань співробітництва в авіаційній промисловості буде сприяти розвитку співпраці та обміну досвідом в науково-технічній сфері.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Росія візьме участь в серійному випуску Ан-148.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua