IBM відкриє свої представництва в Харкові та Донецьку
Американська корпорація IBM повідомила, що цього року планує відкрити свої офіси в Харкові та Донецьку.
Представництва планується відкрити в рамках розширення присутності корпорації в країнах СНД.
Крім відкриття українських офісів, корпорація планує відкрити представництва в низці російських міст, а також розглядає можливість відкриття нових офісів в Узбекистані і Казахстані.
Корпорація має намір інвестувати $6 млн у відкриття представництв і до кінця року планує довести їх кількість в СНД до 22.
В даний час в Україні працюють два представництва американської корпорації - в Києві та Дніпропетровську.
IBM (International Business Machines) - транснаціональна корпорація зі штаб-квартирою в Армонку (штат Нью-Йорк, США), один з найбільших в світі виробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, а також IТ-сервісів і консалтингових послуг.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
