Життя громадянина Росії "подешевшало" на мільйон рублів


Життя громадянина Росії "подешевшало" на мільйон рублів

"Вартість" життя росіянина в першій половині 2012 року склала 3,5 мільйона рублів, тоді як за аналогічний період минулого року показник досяг 4,5 мільйона рублів. Про це повідомляється в дослідженні Центру стратегічних досліджень (ЦСД) "Росгосстраха".

За підсумками всього 2011 року життя росіянина оцінили в 4,3 мільйона рублів. Як вважає голова ЦСМ Олексій Зубець, різкий спад "вартості" свідчить, що у російських громадян знизилися вимоги до якості життя.

Найбільші вимоги за обсягом компенсації пред'являють особи у віці 40-50 років (4,8 мільйона рублів), з вищою і післявузівською освітою (4,2 мільйона рублів) і найбільш заможні росіяни, які в змозі купити будинок або квартиру (5,4 мільйона рублів). Жінки оцінюють "вартість" життя в 2,5 мільйони рублів, тоді як чоловіки - в 4,5 мільйони рублів.

Повна втрата працездатності виявилася дорожчою від життя – 4 мільйони рублів в першій половині 2012 року.

Під "вартістю" життя в дослідженні ЦСД мається на увазі матеріальне відшкодування у випадку загибелі людини в силових структурах, на виробництві і транспорті, яке громадяни країни вважають "справедливим і виправданим".

ЦСД "Росгосстраха" проводить опитування з метою встановити вимоги росіян до розміру компенсації з 2007 року. Перше дослідження показало, що громадяни РФ оцінюють "вартість" свого життя в 3,1 мільйона рублів, в 2008 році показник зріс до 4 мільйонів рублів. У 2009 році життя оцінили в 3,9 мільйона рублів, а в 2010 - в 3,1 мільйона рублів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua