Попов: Київ не має наміру заробити на Євро-2012, ми заробляємо іміджем


Попов: Київ не має наміру заробити на Євро-2012, ми заробляємо іміджем

Київська міська державна адміністрація не планувала заробити гроші на Євро-2012. Про це під час прес-конференції повідомив голова КМДА Олександр Попов.

Відповідаючи на запитання журналістів, який економічний прибуток планує отримати столиця від проведення чемпіонату, він зазначив: "Міська адміністрація не планувала заробляти гроші. Ми хотіли заробити на іміджі, підняти його і відносно міста, і відносно України".

Він вважає, що економічні результати проведення Євро-2012 потрібно буде підраховувати не після його завершення, а не раніше як через рік.

"Наша надія в тому, щоб ми активно перейшли до реалізації стратегічних планів міста. А ми їх бачимо у співпраці з іноземними партнерами. Позитивний імідж Києва - це залучення нових інвестицій та проектів і тоді можна рахувати результат. Що стосується швидкого економічного результату - це просто неможливо. З іншого боку, якщо ми говоримо про будівництво "Олімпійського" - це наш шанс, щоб використовувати його і в майбутньому. Тому інфраструктура - дуже важлива тема, яка послужить Києву багато десятиліть", - підсумував голова КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua