446
Євродепутат обіцяє розслідування корупції при підготовці України до Євро-2012
Голова фракції Зелені/Європейський вільний альянс в Європейському парламенті Ребекка Хармс обіцяє проведення в Україні після Євро-2012 розслідування на предмет корупції під час підготовки до проведення турніру.
"Після Євро ми звернемо увагу на корупцію і на те, як вдалося за такий короткий час побудувати великі стадіони, за які гроші, чому це вдалося без тендерів, в чиї приватні кишені пішли гроші", - заявила вона.
Хармс додала, що розслідування почнеться після закінчення Євро-2012.
Також як заявляла Хармс вчора, 14 червня, газові угоди України з Росією, за які була засуджена екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, до підписання пройшли експертизу Європейського співтовариства.
Як повідомлялося сьогодні, 15 червня, євродепутат назвав умови застосування санкцій проти України.
Нагадаємо, 14 червня під час матчу в Харкові євродепутати розгорнули плакати із закликом звільнити політв'язнів.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Зростання зарплат у Польщі сповільнюється
Скільки коштує підготувати енергосистему до зими: реальні цифри та прогнози фахівців
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
Коли роботодавець може відкликати працівника з відпустки
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
