Світовий банк погіршив прогноз зростання економіки України в 2013 році


Світовий банк погіршив прогноз зростання економіки України в 2013 році

Світовий банк (СБ) прогнозує, що світова економіка в 2012 році виросте на 2,5%, сповільнившись, у порівнянні з 2,7% в 2011 році, йдеться в червневій доповіді банку "Глобальні економічні перспективи" (Global Economic Prospects).

У березні цього року Світовий банк знизив свій прогноз для світової економіки до 2,5% з 3,2% через посилення кризових тенденцій в єврозоні та ослаблення підйому в інших регіонах світу. У червневій доповіді ця оцінка залишена без зміни, передає Інтерфакс-Україна.

Разом з тим оцінка підвищення світового ВВП на 2013 рік знижена до 3% з березневих 3,1%. Для України прогноз знижений з 4,0% до 3,8%.

"Відновлення напруженості в європейських країнах з високим рівнем доходів звело нанівець позитивні результати, отримані в перші чотири місяці поточного року, коли відзначалося відновлення економічної активності як в країнах, що розвиваються, так і в розвинених країнах, а інвестори стали демонструвати більшу готовність йти на ризик. Починаючи з 1 травня ситуація на ринках стала втрачати стабільність", - відзначається в доповіді СБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua