У Харкові на підготовку до Євро-2012 витратили 1 млрд євро


У Харкові на підготовку до Євро-2012 витратили 1 млрд євро

Кошти в обсязі 1 млрд євро з державного та місцевих бюджетів, а також від приватних інвесторів пішли на аеропорт, стадіон, будівництво та ремонт доріг, створення інформаційних центрів для туристів тощо.

На підготовку Харкова до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року з усіх джерел було витрачено близько 1 млрд євро. Про це повідомляє прес-служба Харківської міськради з посиланням на директора Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу Олександра Нечипоренка.

Ці кошти пішли на реконструкцію злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту "Харків" і стадіону "Металіст", будівництво спортивної бази "Сонячний", оновлення автомобільного пункту пропуску "Гоптівка", будівництво та ремонт доріг, медичне обладнання та капітальний ремонт лікарень, будівництво готелів, ліній електропередач, створення медіа-центру для роботи журналістів. Гроші також направили на реконструкцію парку ім. Горького, розробку проекту та будівництво аеродромно-диспетчерської вишки аеропорту, реконструкцію ремонтно-екіпірувального депо Південної залізниці, створення інформаційних центрів для туристів, розробку туристичних схем, карт, придбання автомобілів і меблів для екскурсійних центрів і багато іншого.

За даними міськради, в 2012 році на підготовку Харкова до чемпіонату витратили 593 млн грн. Зокрема, 337 млн грн витратили з державного бюджету, 100 млн грн - з міського, 44,1 млн грн - з обласного, 112,6 млн грн - з коштів приватних інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua